Hodowla


 

Zajmujemy się hodowlą kotów rasowych Maine Coon, największych kotów domowych na świecie.

Hodowla kotów rasowych, to realizacja naszej pasji, która towarzyszy nam od najmłodszych lat. Zawsze w naszych domach były koty i inne zwierzęta. Od roku koty mają lepsze, wręcz idealne warunki bytowe. Stały dostęp do dużego ogrodu, zapewnia im przestrzeń w której czują się wręcz wyśmienicie. Wszystkich zainteresowanych rasą Maine Coon oraz w ogóle kocim światem zapraszamy do odwiedzin naszych stron internetowych i bloga. A osoby zainteresowane większą ilością informacji lub zakupem kota Maine Coon do odwiedzin osobistych..

Koci Blog

Na naszym blogu o kotach staramy się poruszać wszelkie tematy związane z posiadaniem kota. Tematy czerpiemy z własnych doświadczeń, a także podsuwają je nam nasi czytelnicy lub posiadacze kotów, którzy zwracają się do nas ze swoimi problemami i różnymi zapytaniami. Od wielu lat nasze otoczenie wypełniają zwierzęta, a głównie koty. Z racji prowadzenia hodowli nasze doświadczenie oraz kontakty z lekarzami weterynarii są nieco większe niż posiadacza jednego kota, nie mówiąc o osobach dopiero zaczynających swoją przygodę z futrzakiem, więc na blogu próbujemy podzielić się z Państwem swoją wiedzą i doświadczeniem. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszymi artykułami, a w razie pytań, o ile będziemy potrafili, chętnie na nie odpowiemy.

Kot Maine Coon z hodowli Nightwalker
Szczytem szczęścia dla kota jest uwaga, rozmowa, pieszczoty i miłość ze strony człowieka; a dla ludzi nic nie może być pochlebniejszego niż przywiązanie istoty tak dalece niezależnej.

Eugen Skasa – Weiss

Ostatnie artykuły

13 komentarzy

 1. Mary
  5 listopada 2014 @ 12:02

  Fajna i czytelna stronka. Jest to, co być powinno. Sporo cennych informacji na temat kociaków no i ten sklep internetowy…rewelacja.

  Odpowiedz

 2. antylab
  9 października 2014 @ 13:25

  Super strona. Dużo ciekawych informacji oraz niezła szata graficzna. Pozdrawiam!

  Odpowiedz

 3. Paula
  5 października 2014 @ 15:28

  Wcześniej zbytnio nie przepadałem za kotami, jednak kiedy w moim domu pojawiła się kotka rasy syjamskiej (no może nie tak czystej) od razu zmieniłem zdanie na temat kotów 😉

  Odpowiedz

 4. Vabank*PL
  14 kwietnia 2013 @ 10:02

  Witam :
  Piękne koty i kociaki! Gratulujemy!
  Życzymy wielu sukcesów hodowlanych!

  Odpowiedz

 5. Mario
  8 października 2012 @ 12:53

  Witam,
  Widziałem wiele podobnych stron na ten temat, ale mogę polecić tę stronę – wiele informacji, dobrze się prezentuje – przyjemnie spędzony czas.
  Pozdrawiam

  Odpowiedz

 6. Kazia
  5 września 2011 @ 00:32

  Witam serdecznie:)Bardzo dziękuję za zainteresowanie się naszą kocią stronką i miłe słowa.Stronka jest od od dawna nie aktualizowana ze względu na moją chorobę dopiero teraz będę coś działać.Pobuszowałam dziś u Was a tu Rewelacja,piękne koty i kocięta.Bardzo dużo różnych ciekawych informacji co jest bardzo ważne.Prawdziwi pasjonaci z Was.ŻYCZĘ WAM POWODZENIA I DUŻO SUKCESÓW WYSTAWOWYCH:)))

  Odpowiedz

 7. Michał
  4 sierpnia 2011 @ 21:03

  Serdeczne pozdrowienia z Krakowa.Kochana Byfysiowa zaczyna Inter Championa w wielkim stylu:)

  Odpowiedz

 8. Ula S.
  21 sierpnia 2010 @ 08:53

  Gratuluję profesjonalnej hodowli oraz przepięknych futerek 🙂
  Serdecznie dziękuję za bardzo pomocne informacje i rady.Życzę wielu dalszych sukcesów 🙂
  P.S. Będę stałym gościem na Państwa świetnej stronce 🙂
  Pozdrawiam.

  Odpowiedz

 9. Susan Oestereich
  18 kwietnia 2010 @ 15:03

  Hello,
  I come over facebook to your homepage.
  Looks really nice and your torbie white girl is soooo sweet 🙂
  Wish you much success for your breed!
  greetings from Germany,
  Susi and the Deutsch Lanhaar vom Grünen Hain

  Odpowiedz

 10. Ines
  17 sierpnia 2009 @ 09:19

  Hello,
  very nice Coonies!
  Angel is a wonderful baby cat, I like her very well! I wish all the best for the future!
  best regards
  Ines

  Odpowiedz

 11. Herminka
  9 sierpnia 2009 @ 21:44

  Nie ma szans, żeby spotkanie z kociętami z hodowli-a szczególnie z Hiroko i Herbatnikiem nie pozostało na długo w pamięci.Nie mówiąc o maluchach… Koty niezwykłe-piękne, dostojne i przyjazne. Ja do dziś jestem pod wrażeniem i nie mogę „dojść do siebie”po wizycie u Państwa. Dziękuję za wszelkie informacje i za poświęcony czas. Pozdrawiam serdecznie!:)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

*