Plany hodowli


Plany hodowli w zakresie przyszłych narodzin kociąt.

Zapraszamy także do zapoznania się z galerią poprzednich miotów naszych kociąt

 

Plany hodowli na rok 2015

kotka maine coon

Wstępny plan narodzin kociąt
to styczeń

Kocięta przyszły na świat 10 stycznia 2015 roku. Wszystkie znalazły swoich opiekunów i przebywają już w nowych domach. Zobacz galerię kociąt z miotu H. Tu możesz obejrzeć zdjęcia kociąt w nowych domach nadesłane przez swoich opiekunów.

Herbatnik Maine Coon

Indi Maine Coon

 Plan miotu to maj 2015

19 Maja urodził się jeden kocurek Ivan. Kocurek jest już w nowym domu.

 

kot Maine Coon - Herbatnik

kotka maine coon

Wstępny plan narodzin kociąt
to wrzesień

Kocięta przyszły na świat 8 września 2015 roku. Wszystkie znalazły swoich opiekunów i przebywają już w nowych domach. Zobacz galerię kociąt z miotu J. Tu możesz obejrzeć zdjęcia kociąt w nowych domach nadesłane przez swoich opiekunów.

kot Maine Coon - Herbatnik

Indi Maine Coon

Wstępny plan narodzin kociąt
to wrzesień

Kocięta przyszły na świat 8 września 2015 roku. Wszystkie znalazły swoich opiekunów i przebywają już w nowych domach. Zobacz galerię kociąt z miotu K. Tu możesz obejrzeć zdjęcia kociąt w nowych domach nadesłane przez swoich opiekunów.

kot Maine Coon - Herbatnik

Wszystkie kocięta Maine Coon opuszczające nasz dom posiadają rodowody (postępujemy według zasady rasowy=rodowodowy), książeczkę zdrowia, wszelkie niezbędne szczepienia, oraz są odrobaczone i przebadane przez lekarza. Kocięta do nowych domów otrzymują także wyprawkę, oraz całą niezbędną dokumentację.